До місцевих бюджетів Млинівщини сплачено 170 тис гривень роздрібного акцизу

Упродовж січня 2024 року до місцевих бюджетів громад Млинівщини сплачено 170 тис гривень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції. Порівнюючи з січнем 2023 року надходження акцизного податку зросли на 44 тис гривень.

10:26 12.02.2024

Місцеві бюджети Млинівщини отримали від малого бізнесу 5,4 млн гривень єдиного  податку

Місцеві бюджети Млинівщини отримали від малого бізнесу 5,4 млн гривень єдиного податку

До місцевих бюджетів Млинівщини від підприємців та підприємств, які працюють за спрощеною системою оподаткування за січень 2024 року надійшло 5,4 млн гривень єдиного податку. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження даного платежу зросли на 1,8 млн гривень..

10:23 12.02.2024

При використанні ПРРО, якщо задіяні касири, то для кожного ПРРО необхідно створити  окрему печатку

При використанні ПРРО, якщо задіяні касири, то для кожного ПРРО необхідно створити окрему печатку

Головне управління ДПС у Рівненській області  інформує платників податків, що  відповідно до частини другої  статті 12 Закону України від 05.10.2017 № 2155-VIII «Про електронні довірчі послуги», користувачі електронних довірчих послуг зобов’язані, зокрема, забезпечувати конфіденційність та неможливість доступу інших осіб до особистого ключа та невідкладно повідомляти надавача електронних довірчих послуг про підозру або факт компрометації особистого ключа.

10:21 12.02.2024

Нюанси реєстрації ПРРО

Головне управління ДПС у Рівненській області  інформує, які дії суб’єкта господарювання, який після подання реєстраційної заяви за ф. № 1-ПРРО (J/F1316603, далі – заява) отримав квитанцію з помилкою «Адреса розміщення ГО не відповідає реєстраційним даним», якщо вказана платником у заяві адреса відповідає даним, зазначеним у повідомленні ф. 20-ОПП.

10:24 08.02.2024

Перелік документів, необхідних для укладення договору про добровільну сплату  єдиного внеску

Перелік документів, необхідних для укладення договору про добровільну сплату єдиного внеску

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що перелік документів, необхідних для укладення договору про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, передбачено п.п.1 п. 3 розд. V Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20.04.2015 № 449 із змінами і доповненнями (далі – Інструкція № 449).

10:21 08.02.2024

Власники та орендарі землі Дубенського району сплатили 8 млн гривень плати за  землю

Власники та орендарі землі Дубенського району сплатили 8 млн гривень плати за землю

За підсумками січня 2024 року місцеві бюджети громад Дубенського району отримали 8 млн гривень плати за землю. Цьогорічні показники земельного податку перевищили надходження  минулого року на 2,6 млн гривень.

09:44 06.02.2024

Про нюанси оподаткування ПДФО інвестиційного прибутку

Головне управління ДПС у Рівненській області  нагадує, що інвестиційний прибуток розраховується як позитивна різниця між доходом, отриманим платником податку від продажу окремого інвестиційного активу з урахуванням курсової різниці (за наявності), та його вартістю, що визначається із суми документально підтверджених витрат на придбання такого активу, або вартістю інвестиційного активу, що була задекларована особою як об’єкт декларування у порядку одноразового (спеціального) добровільного декларування відповідно до підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ, з урахуванням норм п.п. 170.2.4 – 170.2.6 п. 170.2 ст. 170 ПКУ (крім операцій з  деривативами).

09:40 06.02.2024