Методика дій власника у випадку захоплення земельної ділянки

Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області надало інформаційну пам’ятку «Методика дій власника у випадку захоплення земельної ділянки». Звертаємо Вашу увагу, що проблема рейдерства є надзвичайно актуальною в Україні. Тому, в інтересах громади та з метою оперативного реагування на випадки протиправних посягань управління юстиції надає наступну інформаційну пам'ятку.

16:45 13.06.2018

Четверта Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ – 2018)» 14-15.06.2018 (за центральним входом до виставкової площі ТОВ «Рівнетеплоенерго», вул. Д.Галицького, буд. 27, м. Рівне).

16:37 30.05.2018

Синтетичні речовини заповнили наші приміщення

Млинівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області інформує, що за результатами проведених лабораторних досліджень ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України» у НВК «Колегіум» (м.Рівне, вул. Пересопницька, 93), після проведеного ремонту встановлено перевищення рівнів шкідливих речовин у гімнастичній залі корпусу початкових класів (фенолу - у 5.0 разів, формальдегіду-у 2.33 рази) та навчальному кабінеті 3-А класу (фенолу - від 5.33 разів до 11.0 разів, формальдегіду - від 1.26 разів до 2.4 разів).

13:03 21.05.2018

Інф. щодо погодження перспективних меню

Млинівське районне управління ГУ Держпродспоживслужби  в Рівненській області інформує, що згідно ст.20 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» адміністрація навчального закладу зобов'язана забезпечити відповідні умови, що відповідають вимогам санітарних норм та здійснювати заходи, спрямовані на збереження і зміцнення здоров'я учнів.

16:49 17.04.2018

Інф. щодо випускних вечорів

Як правило у теплий  період року частішають випадки виникнення спалахів  гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь,  пов'язаних із вживанням недоброякісних продуктів харчування та забрудненої питної води. Більшість  групових інфекційних захворювань та харчових отруєнь виникають  після проведення масових святкувань- зокрема випускних вечорів.

16:47 17.04.2018

День місцевого самоврядування

Щороку 7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування, визначений Указом Президента від 25 листопада 2000 року № 1250/2000. Саме цього дня, 7 грудня 1990 року, Верховна Рада України ухвалила Закон України "Про місцеве самоврядування".

19:58 07.12.2017

24 листопада 2017 року відбулася перша сесія

24 листопада відбулося перше пленарне засідання 1 сесії 7 скликання сільської ради Ярославицької об’єднаної територіальної громади. Голова територіальної виборчої комісії Герасимчук В.В. зачитала протокол про результати виборів в Ярославицькій ОТГ, які відбулися 29 жовтня. Головою Ярославицької ОТГ став Прудніков Леонід Анатолійович, якого обирали Ярославицьким сільським головою уже два попередні скликання. Пропрацювавши 7 років сільським головою, за його ініціативи було прийняте рішення про утворення Ярославицької об’єднаної територіальної громади, шляхом об’єднання з Новоукраїнською сільською радою. На виборах до Ярославицької ОТГ було дві кандидатури на посаду голови громади. І переконливу перемогу здобув Леонід Анатолійович, за якого свої голоси віддали 1152 виборці або 92,75% від загальної кількості виборців, що взяли участь у голосуванні. За іншого кандидата на посаду голови громади, Єфимчука Віктора Володимировича, від Радикальної партії Олега Ляшка віддали свої голоси 72 виборці, або 5,79%.

14:04 30.11.2017