ОГОЛОШЕННЯ! Конкурс проектів

Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

16:14 05.02.2019

Епідемічна ситуація з грипу та протиепідемічні заходи в закладах освіти

Зимові канікули в освітніх закладах району завершились, і вже розпочалось навчання, знов почне швидко ускладнюватися епідемічна ситуація з захворюваності на грип та ГРВІ. З метою запобігання виникненню та поширенню захворювань гострих респіраторних вірусних інфекцій у дитячих колективах Млинівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області акцентує увагу керівників навчальних закладів на необхідності дотримання повітряно-теплового режиму та проведення профілактичних, протиепідемічних заходів та рекомендує здійснювати слідуючі вимоги:

13:58 14.01.2019

Профілактика сказу

Млинівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області повідомляє, що на території району почастішали випадки реєстрації покусів людей домашніми та безпритульними тваринами. Тому вкотре наголошуємо на дотриманні правил утримання домашніх тварин в приватних домоволодіннях та правильному поводженні з безпритульними тваринами, оскільки саме при порушенні норм поведінки з тваринами  люди найчастіше  заражаються сказом.

14:23 15.11.2018

Рекомендації, щодо приведення повітря закритих приміщень навчальних закадів у відповідність до гігієнічних нормативів

Млинівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області інформує, що за результатами проведених заходів державного нагляду та лабораторних досліджень при здійсненні планових та позапланових перевірок, в навчальних приміщеннях організованих дитячих колективів району у двох випадках встановлено перевищення ГДК (гранично допустимої концентрації) фенолу.

12:41 12.11.2018

Президент підписав Закон щодо стимулювання діяльності сімейних фермерських господарств

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання cтворення та діяльності сімейних фермерських господарств». Закон спрямований на отримання офіційного статусу сільським населенням, яке працює на своїй землі, що дозволить легально продавати свою продукцію і отримати соціальний захист та право на пенсію.

11:21 15.08.2018