У селі Боремець встановили дитячий ігровий майданчик

Гарний літній подарунок отримали найменші мешканці села Боремець і їх батьки – тут після послаблення карантинних вимог за кошти місцевого бюджету Ярославицької сільської ради встановили дитячий ігровий майданчик.

12:22 26.05.2020

Додатковий період реєстрації на участь у ЗНО стартує з 25 травня!

Відповідно до наказу Міністерства освіти  і науки України від 04.05.2020 №587 « Про підготовку та проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» з 25 травня до 09 червня 2020 року триватиме додатковий період реєстрації на участь у ЗНО-2020. Повідомляємо, що у цей визначений період для участі у додатковій сесії ЗНО-2020 можуть зареєструватись особи які:

11:57 25.05.2020

Національна дитяча "гаряча" лінія

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що під час пандемії COVID-19 життя мільйонів українських дітей тимчасово обмежується домівками та гаджетами, діти не знають, як самостійно розв'язати певні супутні небезпечні виклики. Повідомляємо, що кожна дитина має можливість звернутися у скрутній ситуації до консультантів Національної дитячої гарячої лінії аби не обрати помилкову модель поведінки і не погіршити своє становище.

16:41 22.05.2020

Млинівське районне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області інформує

Млинівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області інформує, що у зв’язку з прийнятим рішенням уряду щодо пом’якшення карантинних обмежень з поширення корона вірусної хвороби COVID-19, з 11 травня відкрилися торгівельні та побутові заклади обслуговування (перукарні, салони краси), заклади громадського харчування, заклади культури, стоматологічні кабінети. Так, щоб крок за кроком повертатись до звичного способу життя, маємо усвідомлювати, що небезпека зараження все ще існує.

15:51 18.05.2020

Визначено найспортивнішу сімейну команду Рівненщини!!!

Завершився заочний обласний Конкурс «Мама, тато, я – спортивна сім’я» з нагоди Міжнародного дня сім’ї, який проходив з 15 по 18 травня 2020 року на території Рівненської області.  Участь у ньому передбачало виконання командної рухової активності: тато обома сторонами ракетки для гри в настільний теніс здійснював 50 «набивань» м’яча, мама повинна була також 50 разів стрибнути через скакалку, а дитина 30 разів «прокачати прес». Все це потрібно було зафіксувати у відеоролику, за яким і визначали переможця.  Слід відзначити, велику активність наших краян, адже цією подією протягом чотирьох днів з 15 по 18 травня було охоплено майже 17-тисячну аудиторію!  У загальному підсумку змагань перемогу здобула сім’я Гузоватих з Ярославицької ОТГ. Вони вибороли право представляти Рівненщину у фіналі Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я» у 2020 році, за умови його проведення. Срібні нагороди виборола сім’я Голяка (Дубровицький район), а третьою стала сім’я Кучмей (місто Дубно). Переможці та призери Конкурсу отримають: дипломи та медалі від комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради і призи від Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».  Вітаємо  учасників, адже не лише здобуті нагороди, а проведення цікавого та активного дозвілля в колі сім’ї, здоровий спосіб життя і є головною перемогою!

15:41 18.05.2020

Результати онлайн-конкурсу "МОРЕ ТАЛАНТІВ"

Вперше у Ярославицькій громаді пройшов творчий онлайн-конкурс  «МОРЕ ТАЛАНТІВ». Участь в ньому прийняло лише 7 учасників, які взяли участь у шести номінаціях.  За результатами голосування, найбільшу кількість балів набрали:  Сунічук Ольга ( 275 б.)  - вокальний конкурс  та Мосійчук Юрій (182 б.)  - вокальний конкурс. Згідно умов конкурсу до участі запрошувалися учасники, які проживають на території Ярославицької сільської ради. Оскільки заявок надійшло небагато, організаторами було прийнято рішення допустити до участі усіх бажаючих. Так як найбільше голосів набрали Сунічук О.М. та Мосійчук Ю.Л., які не є жителями громади,  але являються активними учасниками масових заходів нашої сільської ради, то вони отримують грамоти та призи Глядацьких симпатій.

15:21 15.05.2020

Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів при здійсненні дозволених видів діяльності, які передбачають приймання відвідувачів в офісних приміщеннях на період карантину у зв'язку з поширенням корона вірусної хвороби (COVID-19 )

10:36 14.05.2020

09:34 13.05.2020