Відбулися змагання з міні-футболу та настільного тенісу

27 квітня, на базі Ярославицький Ліцей відбувся відбірковий турнір з міні-футболу та тенісу настільного серед здобувачів освіти ЗЗСО Ярославицької ТГ. Сильнішими виявились учні Ярославицького ліцею. Учні Новоукраїнського ліцею стали другими.

11:13 02.05.2023

Срібна медаль у чемпіонаті Волині

Після останнього, дев’ятого туру зимового чемпіонату Волині з мініфутболу АДФ нарешті стали відомі призери змагань. Срібну медаль серед 10 команд виборола команда ФК"Тріумф" Ярославичі.

10:13 08.02.2023

ШАЛЕНІ РОЗГРОМИ ТА ЗАПЕКЛІ НІЧИЇ: П’ЯТИЙ ТУР ЗИМОВОГО ЧЕМПІОНАТУ ВОЛИНІ З МІНІФУТБОЛУ АДФ

У Луцьку відбувся п’ятий тур зимового чемпіонату Волині з мініфутболу АДФ, в якому ФК «Тріумф» (Ярославичі) та ФК «Фенікс» розтрощили суперників. У решті матчів команди не визначили переможців. «Тріумф Ярославичі» - «Альянс» (Рожище) Матч, який подарував найбільше голів у турі, – дванадцять. «Тріумф» з перших хвилин почав відзначатися у воротах суперників. Щоправда, перший тайм не передбачав великого розгрому, завершившись з рахунком 3:1 на користь нашої команди . А ось гольова вечірка від Ярославичів розпочалася у другому таймі. «Альянс» посипався та зумів відповісти лише двома голами наприкінці гри, яка завершилася з рахунком 9:3 на користь «Тріумфа».

11:28 26.12.2022

У Ярославицькій громаді відбувся турнір з настільного тенісу

10 грудня 2022 року в Ярославицькій громаді відбувся турнір з настільного тенісу, присвячений Дню Збройних Сил України.  За головний приз змагалися учасники з різних населених пунктів сільської ради. Тішить, що даний турнір об’єднав людей з різних за віком та професійним досвідом груп, але щиро закоханих у такий вид спорту як настільний теніс.

11:08 12.12.2022

Відбувся суперфінал спортивних змагань "Краща спортивна громада Рівненщини - 2022"

13 листопада у м. Рівне команда Ярославицької сільської ради взяла участь у суперфіналі спортивних змагань "Краща спортивна громада 2022 року". Крім ярославчан у потужній боротьбі змагалися команди Вербської, Олександрійської, Городоцької, Полицької та Вирівської сільських рад.

12:35 14.11.2022

ФК "Тріумф" на вершині!

15-16 січня відбулися матчі третього туру Чемпіонату Острожецької ТГ з міні-футболу. За підсумками туру команда "Тріумф" (Ярославичі-Городниця) залишається на вершині турнірної  таблиці, маючи максимальні здобутки!   Черговим суперником нашої команди був ФК "Olam-Kesef Junior" (Острожець). Незважаючи на те, що за дану команду виступають юні футболісти, вони відзначились першими, тому початок гри був не на нашу користь. Але згодом все стало на свої місця, адже рівень виконавців нашої команди (на даний момент) вищий. Підсумок гри 13:1 на користь "Тріумфу".   В подальшому на наш колектив чекають складні суперники, тому поєдинки обіцяють бути захоплюючі та непередбачувані. Запрошуємо наших вболівальників підтримати хлопців у цих складних матчах! Наступну гру наша команда проведе проти ФК "Борбин".   Результати матчів. 3 тур. 15 січня (субота). ФК"Острожець"-ФК"Борбин" 4:4 ФК"Бокійма"-ФК"Ветеран"    2:7 16 січня(неділя). ФК"Довгошиї"-ФК"Камаз-Агро" 1:2 ФК"Тріумф"-ФК"Olam-Kesef Junior 13:1

11:12 18.01.2022