Ярославицька громада

Рівненська область, Млинівський район

Сільський голова

ПРУДНІКОВ ЛЕОНІД АНАТОЛІЙОВИЧ

Народився 30 січня 1979 року в селі Хрінники Демидівського району Рівненської області.

Після закінчення Ярославицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів вступив до  Київського військового інституту управління і зв’язку, отримав вищу освіту по спеціальності інженер електрозв’язку.

З 2001 року по 2003 рік проходив військову службу на посаді начальника передавального центру військової частини А3090 м. Луцьк.

З 2003 року по 2004 рік проходив військову службу у 55-му окремому полку зв’язку м. Рівне.

З 2004 року по 2005 рік проходив військову службу помічником військового комісара у Луцькому районному військовому комісаріаті, а з 2006 року по 2010 рік працював провідним спеціалістом мобілізованого відділення Луцького об’єднаного міського військового комісаріату.

У 2010 та 2015 роках був обраний сільським головою Ярославицької сільської ради.

У 2017 році обраний головою Ярославицької об’єднаної територіальної громади.

Контактний телефон: 0667269296 e-mail: Jaroslawychi@gmail.com