Відбувся відбірковий етап обласного конкурсу читців-гумористів "Поліські пересмішники"

Дата: 28.10.2021 11:38

З метою виявлення та підтримки талановитої молоді; популяризації художнього слова; розвитку кращих традицій українського гумору в закладах загальної середньої освіти Ярославицької сільської ради 27 жовтня 2021 року було проведено відбірковий етап обласного конкурсу читців-гумористів «Поліські пересмішники» серед учнів навчальних закладів Ярославицької сільської ради (дистанційно).

У конкурсі взяли участь 6 учасників з 2 закладів загальної середньої освіти Ярославицької сільської ради.

Відповідно до рішення журі переможцями стали:

І місце – Ілля Жила, учень 7 класу Новоукраїнський ліцей Ярославицької сільської ради (керівник Валентина Гережун- Новацька);

ІІ місце – Дарина Кардаш, учениця 4 класу Великогородницької філії Ярославицького ліцею Ярославицької сільської ради (керівник Іванна Мамчур);

ІІ місце – Вікторія Колбасюк, учениця 11 класу Новоукраїнський ліцей Ярославицької сільської ради (керівник – Н.Гнатюк);

ІІ місце – Дмитро Герасимчук , учень 8 класу Ярославицький Ліцей Ярославицької сільської ради (керівник – Лідія Стасюк);

ІІ місце – Денис Романюк, учень 11 класу Ярославицький Ліцей Ярославицької сільської ради (керівник – Лідія Стасюк).

Нагородити дипломом учасників відбіркового етапу обласного конкурсу читців-гумористів «Поліські пересмішники» учнів Боремецької філії І-ІІ ступеня Ярославицького ліцею Ярославицької сільської ради Анну Шевчук, Христину Шмакову та Дмитра Левчука (керівник – Л.Новосад).

Дякуємо учасникам та керівникам і бажаємо нових творчих злетів!