ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, ЙОГО ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ТА /АБО РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ В МЕЖАХ ЗАКУПІВЛІ UA-2021-10-04-004127-b

Дата: 05.10.2021 14:20

Замовник: Ярославицька сільська рада Млинівського району Рівненської області.

Код ЄДРПОУ: 04386901

Найменування предмета закупівлі: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)

Вид процедури: запит ціни пропозиції.

Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-04-004127-b

Очікувана вартість/розмір бюджетного призначення предмета закупівлі: 79 000,00 UAH з ПДВ.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення: Розмір бюджетного призначення на закупівлю комп'ютерного обладнання передбачений Кошторисом Ярославицької сільської ради на 2021 рік.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом цін постачальників на відповідному ринку на дату формування очікуваної вартості предмета закупівлі. Очікувана вартість формувалась з середніх цін та проведеного моніторингу. Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості товарів / послуг методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 № 275.

Ціна за Товар включає вартість Товару, транспортування Товару до місця призначення; завантаження та розвантаження, пакування (у разі необхідності), сплату податків і зборів (обов’язкових платежів), що сплачуються або мають бути сплачені згідно з чинним законодавством України, усі інші витрати.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі: хapaктepистики кoмп’ютepнoгo oблaднaння пoвиннi вiдпoвiдaти встaнoвлeним/зapeєстpoвaним дiючим нopмaтивним aктaм дiючoгo зaкoнoдaвствa (дepжaвним стaндapтaм), які пepeдбaчaють зaстoсувaння зaхoдiв  iз захисту дoвкiлля, oхopoни пpaцi, eкoлoгiї тa пoжeжнoї бeзпeки, a тaкoж вимoгaм, встaнoвлeним такими дoкумeнтaми: нaкaз Мiнiстepствa oсвiти i науки Укpaїни вiд 02.11.2017 №1440 «Про затвердження Типового переліку комп'ютерного обладнання для закладів дошкільної, загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти», зapeєстpoвaний в Мiнiстepствi юстиції Укpaїни 15 січня 2018 p. за № 55/31507 (iз змiнaми)