Оголошуємо конкурс до 150-річчя від д.н. Лесі Українки

Дата: 17.02.2021 11:28

«Довго щирими словами

До людей промовлятиму я;

Я загину, - та довго між вами

Гомонітиме пісня моя!»

Запрошуємо усіх поціновувачів художнього слова взяти участь у літературному змаганні, відкривши нові грані свого таланту.

В рамках 150-річчя від Дня народження видатної української поетеси, фольклористки, громадської діячки - Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) Відділ освіти культури, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціальної політики Ярославицької сільської ради оголошує проведення конкурсу на краще виконання - декламування поетичного твору, пісні, чи уривку з п'єси, під назвою "Леся Українка - квітка на долоні вічності!" у дистанційному форматі.

Конкурс проводиться з 20 лютого до 04  березня 2021 року у номінаціях:

• Читання поезії Лесі Українки;
  • Малюнки за творами Лесі Українки;
  • Інсценізація сюжетів, з творів Лесі Українки;
  • Співана поезія Лесі Українки.

У конкурсі можуть брати участь усі мешканці Ярославицької  громади.

Для участі необхідно до 26 лютого 2021 року до 12 год  надати фото або відеозапис  (чітко зазначити номінацію, прізвище та ім’я учасників, при наявності керівника) на пошту novoukrainka-s-rada@ukr.net  або на Viber 0967322828

27 лютого - 28 лютого – оприлюднення фото та відео на сторінці Ярославицька громада;

з 28 лютого до 02 березня  - відкрите голосування

Перемогу отримають фото та відео учасників, які наберуть найбільшу кількість вподобань у кожній номінації окремо;

03 березня - оголошення переможців та оприлюднення результатів конкурсу на сторінці Ярославицька громада у соціальній мережі Facebook.

МИ віримо у вашу перемогу!

У разі виникнення запитань звертайтесь за тел..0967322828; 0950921180 Наталя Іванівна