Міжшкільне методичне об’єднання

Дата: 28.11.2019 12:54

19 листопада 2019 року відбулося міжшкільне методичне об'єднання вчителів біології, хімії, основ здоров'я з теми "Формування критичного мислення учнів на уроках біології та екології, хімії, основ здоров'я, засобами інтерактивних технологій".
У теоретичній частині члени методичного об'єднання розглянули питання доцільності та ефективності використання інтерактивних технологій навчання, обговорили сучасні технології навчання. Дані питання презентували Прядунець В.А. керівник методичного об'єднання, вчитель біології Новоукраїнського ліцею та Кузнєцова Т.М. вчитель хімії Ярославицького ліцею.
Сунічук О.М. вчитель біології Боремецької філії Ярославицького ліцею провела круглий стіл з учасниками методичного об'єднання, де вчителі мали змогу продемонструвати переваги і недоліки використання інтерактивних технологій.
Практична частина проходила у формі творчої майстерні, в ході роботи якої вчителі розглянули типологію і структуру сучасного уроку. Присутні мали можливість відвідати урок біології у 8 класі з теми "Травлення у ротовій порожнині", де була практично показана методика формування критичного мислення здобувачів освіти засобами інтерактивних технологій. Також члени методичного об'єднання змогли прослідкувати інтегрований підхід до проведення навчальних занять (біологія, хімія, основи здоров'я, література, історія).
Учасники заходу обмінялися досвідом із вище розглянутих проблем ("Я роблю це так").