Ярославицька громада
Млинівський район, Рівненська область

Про затвердження проекту регуляторного акту встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ ПРОЕКТІВ Рішень Ярославицької сільської  РАДИ «ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ СТАВОК ТА ПІЛЬГ ІЗ СПЛАТИ ЄДИНОГО ПОДАТКУ НА 2019 РІК», «ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ СТАВОК ТА ПІЛЬГ ІЗ СПЛАТИ ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ НА 2019 РІК», «ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ СТАВОК ТА ПІЛЬГ ІЗ СПЛАТИ ПОДАТКУ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО, ВІДМІННЕ ВІД ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ НА 2019 РІК»

Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 року №1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 №308, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, відділ бюджету, фінансів та планування Ярославицької сільської  ради,  та відділ земельних відносин  сільської   ради Млинівського району Рівненської області повідомляє про оприлюднення регуляторних актів проектів рішень Ярославицької сільської ради: «Про встановлення ставок та пільг із сплати єдиного податку на 2019 рік» для забезпечення надходжень від сплати єдиного податку до місцевого бюджету рішенням встановлюються розміри ставок платникам податку (фізичним особам І-ІІ групи), «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік» », який передбачає встановлення ставок земельного податку за використання земельних ділянок та перелік пільг, «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік» враховуючи норми Бюджетного та Податкового кодексів України сільська рада має щорічно затверджувати рішення про місцеві податки, які будуть діяти лише протягом року на який прийняті. Для забезпечення надходжень від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки до місцевого бюджету рішенням встановлюються розміри ставок платникам податку.

Розробником зазначеного проекту регуляторного акту є відділ бюджету, фінансів та планування Ярославицької сільської  ради, та відділ земельних відносин та будівництва.

З проектом рішення можна ознайомитися на офіційній сторінці Ярославицької сільської ради в мережі Інтернет:(Jaroslavycka.gromаdа.org.ua) : в розділі  «Діяльність –проекти рішень» і за цим посиланням.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються у письмовому або електронному вигляді до 01 липня 2018 року на поштову адресу: 35112, Рівненська обл., с.Ярославичі , вул.Садова,7а або на електронну адресу сільської ради:JAROSLAWYCHI@GMAIL.COM